ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

שירותי פוליש

 

שירותי פוליש – כל מה שרציתם לדעת

 
כולם מדברים כל כך הרבה על פוליש, אבל לא כולם יודעים בדיוק מהו התהליך הזה ולמה הוא כל כך חשוב. אנחנו בחברת "המבריק" מתמחים בביצוע שירותי פוליש מקצועיים, ולכן אנחנו מביאים עבורכם כאן את המדריך המקצועי שיסייע לכם להבין את התהליך ואת חשיבותו.
 

מהו פוליש?

 
משמעות המילה "פוליש" היא צחצוח, הברקה, וזה אכן בדיוק מה שעושים כשמבצעים את העבודה. מדובר בתהליך הברקה וצחצוח של הריצוף באמצעות כלים שונים המיועדים לכך והבנויים כך שלא יגרמו לשריטות או לפגיעות נוספות בריצוף עצמו. ביצוע פעולה זו של צחצוח והברקה מביאה לכך שהרצפה תיראה ממש כמו חדשה, ותנצוץ למרחוק.
 

מי מבצע את העבודה?

 
כמובן, שמכיוון שמדובר בביצוע פוליש לרצפות ולא למכונית, הרי שהעבודה צריכה להתבצע רק על ידי חברת ניקיון המתמחה בתחום. זאת משום שביצוע לא נכון של העבודה עלול לגרום לנזק בלתי הפיך למרצפות. כך למשל, ביצוע פוליש על רצפת קרמיקה או גרניט פורצלן יגרום לכך שהאריחים יאבדו לגמרי את הברק שלהם וייראו ישנים ומוזנחים, משום שפעולת הצחצוח תפגע בציפוי החיצוני שלהם לגמרי. בהקשר זה חשוב לדעת, שניתן לבצע פוליש רק על סוגים מסוימים של ריצוף ובהם שיש טבעי, טרצו, אבן טבעית ואחרים.
 
שירותי פוליש
 

איך מתבצעת העבודה?

 
כאמור, ישנם כלים שונים לביצוע העבודה, על שלביה השונים. השלב הראשוני הוא ביצוע ליטוש של המרצפות, והוא מתבצע באמצעות מברשות קשיחות מיוחדות ו/או באמצעות דיסקיות ייעודיות. לאחר סיום תהליך הליטוש מורחים אנשי המקצוע סילר על המרצפות, על מנת לאטום אותן ולהגן עליהן מפני חלחול של נוזלים אליהן. עם סיום מריחת הסילר מתבצע הפוליש – הברקת הרצפה. העבודה מתבצעת על ידי מריחת חומר מיוחד שנצמד לאריחים והחלקתו באמצעות מברשות מיוחדות או באמצעות מכונה ייעודית. בסיום התהליך מתקבל ריצוף מבריק ונוצץ, שנראה ממש כמו חדש.
 

האם יש לחזור על הפעולה?

 
ישנם שלושה סוגי פוליש, הנבדלים ביניהם בסוג החומר שמורחים על הרצפה ואשר נותן לה את הברק. כאשר מבצעים פוליש איכותי (פוליש אקרילי המתבצע באמצעות חומר אנטי-סטטי עמיד במיוחד) ניתן לחזור על הפעולה כל שלוש שנים. כאשר מבצעים פוליש איכותי פחות כגון פוליש קריסטל או פוליש וקס – מומלץ לחזור על הפעולה אחת לשנה.
 

המבריק לשירותכם!

 
חברת המבריק מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הפוליש, בהתאמה מלאה לסוג הריצוף שלכם ולתקציב האישי שלכם. נשמח לספק לכם שירותי מקצועי ויעיל שללא ספק יביא לכך שהריצוף בביתכם יבריק למרחוק. בנוסף נשמח לספק לכם שירותי ניקיון אחרים על פי הצורך, ולדאוג לכך שביתכם יהיה תמיד נקי ומבריק. אנו מתחייבים לעשות שימוש בחומרים איכותיים בלבד, כדי שהתוצאות תהיינה טובות ותחזקנה מעמד לאורך זמן.
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות –  צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ