ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

שירותי ניקיון

 
מחפש שירותי ניקיון שישאירו אותך סוף כל סוף מרוצה מהתוצאה? מעוניין בשירותים ספציפיים, המצריכים רמת מקצועיות גבוהה? חברת ניקיון המבריק מספקת לך את כל שירותי הניקיון ברמה הגבוהה ביותר.
 
לפתרון מבריק חייגו 776 - 220 - 1800
 
חברת המבריק מספקת לכם את כל היתרונות תחת קורת גג אחת:
♦ ניסיון של שנים
♦ ציוד מתקדם
♦ עובדים עם מוסר עבודה גבוהה
♦ שירותים מיוחדים לניקוי נקודתי איכותי
 
שירותי ניקיון - המבריק
 

שירותי ניקיון ייחודיים

 
אנו מספקים שירותים ברמה גבוהה מאוד, זאת בזכות ההתמקדות שלנו בתחומי הניקוי השונים. כך למשל, אנו מספקים שירותי ניקוי שטיחים, כאשר העובד שמבצע את העבודה מתמחה בתחום ומשתמש במכשור מתקדם ומוביל. חומרי הניקוי שעומדים לרשותנו מאפשרים לנו להתמודד היטב עם כל כתם, עקשן כמה שלא יהיה. אותה שיטת עבודה מאפיינת גם את הטיפול המיוחד שלנו ברצפות, בחלונות ועוד. מעבר לזאת, שיטות הניהול המתקדמות שלנו מאפשרות לנו לפזר את העבודה בצורה נכונה ולסיים אותה בפרקי זמן קצרים עד כמה שניתן.
 

שירות בידי מקצוענים

 
אנו לא מתפשרים על איכות עובדנו, ולכן מעסיקים אנשי מקצוע מובילים, בעלי ניסיון ומוסר עבודה גבוה. חשוב לנו לספק לכם שירות מקצועי ברמה גבוהה לשביעות רצונכם המלאה. העובדים שלנו לא נעדרים מהעבודה, ובמקרים של מצבי חירום, אנו דואגים להחלפה הולמת, כך שהלקוחות שלנו לא מרגישים מחסור בכוח אדם בתחום הניקיון.
 

שירות ללא נזקים נלווים

 
מטרתנו בחברת המבריק היא לא רק לשדרג את רמת הניקיון, אלא גם לשמור על הציוד שלכם. מסיבה זו, אנו לא עושים שימוש בחומרים פעילים מאוד וחומצות שעלולות לגרום לנזקים. העבודה שלנו מתאפיינת בזהירות מרבית ובמקצועיות המאפשרת לכם ליהנות מתוצאות ניקיון טובות, מבלי לסבול מנזקים לציוד יקר.

שירותי ניקיון מקצועיים מוצאים בחברת המבריק.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ