ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

פוליש קריסטלי

 
נמאס לכם מהמראה הדהוי, המלוכלך והישן של רצפתכם?
 
אתם עייפים מלרוץ אחרי הילדים כל היום ולנקות את הרצפות, כדי שלא יישאר כתם?
 

פוליש קריסטלי הוא הפתרון עבורכם!

 
התקשרו עוד היום למבריק, המומחים בעבודות פוליש בכלל ופוליש קריסטלי בפרט, ותיהנו מרצפות נקיות ודוחות לכלוך!
התקשרו חינם 1800-220-776 ואנחנו בדרך אליכם!

חברת המבריק מתמחה בכל הקשור לניקיון והברקה:
♦ פוליש לסוגיו
♦ ניקיון בתים, משרדים וחדרי מדרגות
♦ ניקוי שטיחים וריפודים
♦ ליטוש מרצפות
♦ ועוד מגוון שירותים, כולל שירותי צבע
 
וכל זאת, בשירות מצוין ויעיל במיוחד! הצטרפו גם אתם לחוג לקוחותינו המרוצים.
 
פוליש קריסטלי
 

מבריק כמו קריסטל

 
אחת הבעיות עם מרצפות, בעיקר כשהן מתיישנות, היא שהן מאבדות מהחן שלהן ומהיופי שאפיין אותן בעת התקנתן. גם בית שבו מקפידים מאוד על ניקיון וסדר, לא יוכל להימלט מהשחיקה של הרצפות לאורך השנים. הריצוף הרי מיועד לכך – הולכים עליו עם מגוון סוגי נעליים, מניחים ולעתים אף גוררים עליו ריהוט כבד, מטאטאים אותו ורוחצים אותו פעמים רבות ועוד. כך שאין דרך להימלט משחיקה לאורך השנים. הפוליש קריסטלי מיועד בדיוק לפתרון שחיקה זו. בתום ההברקה, הריצוף חוזר להיראות כאילו הונח רק אתמול. הלכלוך מוסר, החומרים חודרים לתוכו ומקנים לו מראה חי ורטוב.
 

פוליש קריסטלי - שכבה על שכבה

 
את פעולת הפוליש הקריסטלי עושים עם מכשור מיוחד, שחודר את שכבת הריצוף העליונה, ולכן הוא שומר על המראה לאורך זמן. בעצם, מדובר בפעולה של החדרת חומר בסיס בחמש שכבות לתוך סוגים שונים של ריצוף. המכשיר הייעודי מורכב ממערכת חימום ומצמר פלדה, שבאמצעותם מחדירים את החומר לתוך הריצוף. בסך הכול, החומר חודר ארבע שכבות לתוך המרצפות והשכבה האחרונה מורכבת מחומר הגנה ושימור. כך נשמר המראה לאורך זמן.

יש חשיבות רבה לכך שמי שמבצע את הפוליש הקריסטלי יידע כיצד לבצע את עבודתו כראוי. ישנם סוגים שונים של פוליש, אולם לפוליש הקריסטלי מאפיינים משלו והוא יעיל לסוגים מסוימים של ריצוף, כגול אריחי שיש, סלטות ערביות וריצוף PVC. אז אם אתם מעוניינים לשמור על המרצפות ולדאוג להקל על עצמכם בניקיונן, התקשרו עוד היום וחברת המבריק ותיהנו מפוליש קריסטלי איכותי!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ