ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

פוליש לבית

 
הרצפה שלכם נראית שחוקה? רוצים להחזיר את הברק למרצפות?
נמאס לכם ממראה הרצפה ואתם רוצים לעשות שינוי שלא יעשה לכם חור בכיס?
 

פוליש לבית יקנה לכם את השינוי המיוחל.

 

קצת על פוליש

 
פוליש לבית היא שיטה של הברקת הרצפה, במסגרתה הרצפה עוברת ניקיון, ליטוש והברקה של המרצפות. אם  המרצפות המותקנות בביתכם כבר ישנות ואתם רוצים לחזור וליהנות מהמראה המבריק שלהן,  פוליש בהחלט יכולה להיות הפתרון שאתם מחפשים. אנשים רבים גרים בבתים עם מרצפות בעלות מראה ישן ולא יכולים להרשות לעצמם להחליף את המרצפות. במקום לשלם מחירים גבוהים בכדי ליהנות מרצפה מבריקה, תוכלו לעשות פוליש לבית וליהנות מהתחושה שנכנסתם לבית חדש ומשופץ. השינוי כל כך משמעותי לאחר הפוליש, שהרצפה המבריקה בהחלט יכולה לתת אשליה כאילו החלפתם את המרצפות. התהליך כולל עבודה עם מכונה מיוחדת, שמלטשת את הרצפה. לאחר הפעולה האמורה מורחים על הרצפה שכבה  של חומרים מיוחדים, שמבריקים ומשמרים את התוצאה.
 

סוגי פוליש לבית

 
קיימים סוגים רבים של פוליש: 
♦ פוליש אקרילי - מבצעים ניקיון של המרצפות באמצעות מכונה ומריחת שכבת פוליש אקרילי, המאטה את שחיקת המרצפות ומונעת הצטברות של לכלוך עליהן.
♦ פוליש וקס - מתבצע באמצעות מכונה וסקוץ', ומספק תוצאה של רצפה מבריקה המשקפת את כל חלל החדר. 
♦ פוליש קריסטלי - פוליש שבמסגרתו מורחים על הרצפה חומר מיוחד החודר למרצפות ומגן עליהן מפני שריטות ופגיעות אחרות. תהליך זה כולל חמישה שלבים  והתוצאה הסופית הינה רצפה בעלת מראה רטוב ומרשים. 

אז איך יודעים איזה פוליש מתאים לכם? קודם כל חשוב לדעת, כי על מרצפות קרמיקה או גרניט פורצלן למשל  אסור לבצע  פוליש. בכל מקרה, כדי לדעת איזה פוליש יתאים למרצפות שלכם עליכם להתייעץ עם איש מקצוע.
 
פוליש לבית
 

היום שאחרי הפוליש

 
אז מה קורה ביום שאחרי שעושים פוליש? איך משמרים את התוצאה לאורך זמן? התשובה די פשוטה: חשוב להשתמש בחומרי ניקוי שלא יהרסו את הפוליש, ולכן כאשר רוכשים תכשירים יש לקרוא על גבי התווית שהם אכן מתאימים. 
 

פוליש לבית עם המבריק

 
"המבריק" הינה חברה בעלת ניסיון רב שנים בביצוע פוליש.  צוות עובדי החברה הינו מקצועי ומיומן בביצוע פוליש, וזאת באמצעות מכונות מתקדמות ותכשירים איכותיים. לקוחותיה של חברת "המבריק" נהנים משירות אמין ואדיב ומתוצאות איכותיות.
אם גם אתם רוצים ליהנות מבית מבריק - צרו קשר עוד היום ותקבלו הצעת מחיר לביצוע פוליש איכותי.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ