ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

פוליש היום שאחרי

 

פוליש – היום שאחרי

 
לאחר שהזמנתם את חברת "המבריק" לבצע עבורכם פוליש, הרצפה שלכם תיראה מבריקה ובוהקת למרחוק, ואין ספק שזה יהיה מראה מלבב מאוד לעומת מה שראיתם עד כה.

עכשיו בוודאי תרצו לשמור על המראה הזה לאורך זמן, ובדיוק בשביל זה אספנו למענכם מספר טיפים שיסייעו לכם לשמור על רצפה יפה ומבריקה למשך כמה שיותר זמן.

חומרי ניקוי מתאימים – כמו שאתם בוודאי כבר יודעים, לא כל חומר ניקוי רצפות הקיים על המדפים מתאים לרצפה שלכם. ישנם חומרים שבשום אופן לא מומלץ להשתמש בהם על רצפת קרמיקה או על רצפת גרניט פורצלן, משום שלא רק שהם לא ינקו אותה אלא אף יגרמו להיווצרותם של כתמים שחורים שיהיה קשה מאוד עד בלתי אפשרי להסיר. לאחר ביצוע פוליש חשוב עוד יותר לשים לב לחומרי הניקוי שרוכשים, משום שגם אם מדובר בחומר שמתאים לסוג הרצפה שבביתכם, ממש לא בטוח שמדובר בחומר שמתאים לרצפה שעברה פוליש. ייתכן שאם תשתמשו בו תפגעו בתוצאות המבריקות של הפוליש, ותצטרכו לקרוא לנו שוב הרבה יותר מהר משחשבתם. מכל הסיבות האלה, חשוב שתבדקו היטב מה כתוב על בקבוקי חומרי הניקוי שאתם מתכוונים לקנות, ותוודאו שהם מתאימים לשימוש גם על רצפה שעברה פוליש.

שימוש נכון בחומרי הניקוי – כשמדובר בחומרי ניקוי לא תמיד יותר זה יותר טוב. לפעמים שימוש ביותר מדיי חומר יכול דווקא לפגוע במראה הרצפה. לא סתם כתוב על הבקבוקים של חומרי הניקוי בכמה חומר להשתמש (פקק אחד, שני פקקים וכד'). הקפידו למלא אחר ההוראות הללו ותוכלו ליהנות מרצפה מבריקה לאורך זמן.
 
שגרת ניקוי – לאחר ביצוע פוליש חשוב להמשיך בשגרת ניקוי הרגילה ולא לשקוט על השמרים רק משום שעכשיו הרצפה נראית טוב. חשוב מאוד לנקות באופן מיידי כל כתם שנוצר על המרצפות, על מנת שלא ייספג אל המרצפות פנימה. חשוב מאוד גם לבצע ניקיון יסודי על בסיס קבוע, ואם אין לכם את הזמן לעשות זאת בעצמכם, תמיד תוכלו להיעזר בשירותי הניקיון של מומחי "המבריק" שישמחו לעמוד לשירותכם. שמירה על ניקיון ברמה גבוהה תסייע לכם מאוד לשמור על תוצאות הפוליש שהשקעתם בו לא מעט – אל תזניחו.
 
 
פוליש היום שאחרי
 

כעבור מספר שנים...

 
חשוב לציין, כי אם תשמרו על הרצפה שלכם על פי הטיפים שהוזכרו לעיל, סביר מאוד להניח שתוכלו לחכות עם ביצוע פוליש נוסף במשך מספר שנים. אמנם, ישנם הבדלים בין סוגי הפוליש השונים, כאשר פוליש קריסטלי יכול להחזיק קרוב לשלוש שנים וסוגי הפוליש האחרים יכולים להחזיק לפחות שנה, אבל כמובן שהוא יוכל להחזיק טוב יותר אם תשמרו על רצפה נקייה ולא תזניחו את שגרת הניקוי השבועית.

לקבלת טיפים נוספים אודות פוליש וניקיון ולהזמנת שירות – צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם שירות מבריק!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ