ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

פוליש אקרילי

 

פוליש אקרילי – ההבדלים בינו לבין שאר סוגי הפוליש

 
בתקופה האחרונה יש לכם תחושה כאילו משהו התעייף בבית. הנראות הכללית התדרדרה. התחושה הזאת מלווה את כל דיירי הבית, אבל קשה לכם לשים את האצבע מה בדיוק. הקירות עדיין נקיים, הריהוט נראה חדש יחסית, התאורה לא השתנתה ואתם מתחזקים את המנורות כמו שצריך והבית תמיד נקי. הדבר היחיד שלא עשיתם מאז שנכנסתם לדירה, לפני מספר שנים, הוא חידוש הפוליש ברצפה. הרצפות אכן נראות כאילו איבדו מהברק שאפיין אותן עם הכניסה לבית, ואתם מתחילים לחשוב כי מכאן התחושה שמשהו התעייף, התיישן. אתם מתחילים לברר מה האפשרויות לחדש את הפוליש, ומגלים שהנושא לא כל כך פשוט – יש שלושה סוגי פוליש, כולל פוליש אקרילי, אותו לא הכרתם. אז מה עדיף? פוליש וקס, פוליש קריסטלי או אולי בכלל פוליש אקרילי?
 

עמידות גבוהה, מונע החלקה

 
עם תחילת הבירורים אתם מגלים מהם יתרונותיו של הפוליש האקרילי. ראשית, הוא אינו גורם להחלקה. פוליש וקס, לעומתו, הוא חומר חלק ועלול לגרום להחלקה תקופה מסוימת אחרי השימוש בו. האקרילי מורכב מחומרים מיוחדים המשמרים את הרצפה מצד אחד ומבריקים אותה מהצד השני. החומר מתחבר לרצפות ומונע מהן להישרט או לדהות. החומר האקרילי, שהוא בעצם חומר סינתטי, עמיד בפני חומרי ניקוי וחיטוי לאורך זמן, כך שאין מניעה לתחזק את הפוליש באמצעים יום-יומיים עם חומרים וכלי ניקוי סטנדרטיים. פוליש אקרילי מאופיין במראה מבריק, והרצפה תראה אחרי  טיפול שכזה כמו חדשה לאורך זמן. החומר האקרילי אינו מעביר חשמל, ולכן הוא מתאים לעבודה גם במפעלים או עסקים שעובדים עם ציוד חשמלי.
 
פוליש אקרילי
 

עמידות לאורך זמן

 
יתרונו הגדול של פוליש אקרילי הוא במשך הזמן הארוך יחסית בו הוא נשמר. פוליש וקס, לעומתו, מחזיק מעמד כשנה, ואם רוצים לשמר את המראה המבריק, יש לחזור על פעולת ההברקה אחתלשנה. הפוליש הקריסטלי, הידוע גם בשם הברקה קריסטלית, מקנה לרצפה מראה רטוב ומרשים במיוחד. פוליש זה, חודר לשכבה העליונה של הרצפה על ידי חימום הרצפות, באמצעות מכונה מיוחדת וצמר פלדה. פוליש קריסטלי מחולק לחמש שכבות, כאשר השכבות הראשונות מכילות את חומרי ההברקה, והשכבה האחרונה היא שכבת מגן, השומרת על החומר לאורך תקופה ארוכה.

ההבדלים בין סוגי הפוליש הם משמעותיים, וניכרים גם בעלויות. הבדל חשוב נוסף הוא שכל פוליש מתאים לסוג אחר של רצפות. פוליש אקרילי מיועד בעיקר לרצפת PVC, משטחי אבן ובטון. הקריסטלי, מיועד במיוחד לרצפות אבן ושיש. שניהם לא מתאימים לרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן. פוליש וקס מתאים לרוב המרצפות. 
כדי לקבל פרטים נוספים, התקשרו אל חברת המבריק, המומחים בכל סוגי הפוליש כבר מעל ל-40 שנה. המבריק מספק שירותי פוליש וניקיון לגופים רבים, ביניהם רשות שדות התעופה, כנסת ישראל, בתי חולים ועוד. התקשרו עכשיו ל- 1-800-220-776 והתאימו לעצמכם את הפוליש הנכון ביותר עבור הרצפה שלכם. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ