ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

פוליש

 

רוצים עבודה מבריקה? פוליש היא המומחיות שלנו

 
♦ ביטוח צד ג' 
♦ חומרי ניקוי מתוצרת החברות המובילות "סנו" ו"סיוון"
♦ צוות עובדים מקצועי ומיומן
♦ שירות אדיב
♦ מחירים הוגנים  
 
 

מה זה פוליש?

 
זוהי שיטה להברקה של משטחים, ובייחוד של מרצפות. מקורה של המילה מגיע מתעתוק של המילה האנגלית Polish, שמשמעה "להבריק" או "לקרצף". מדובר בתהליך המיועד להברקה, לניקיון ולחידוש של מרצפות ושל משטחים כגון PVC. משטחים אלו נשחקים ומתיישנים עם הזמן, ופוליש איכותי על ידי חברת ניקיון מקצועית נותן להם ברק מרהיב ומצפה אותם בשכבת הגנה המחזיקה מעמד לאורך זמן.

ההברקה מתבצעת בדרך כלל באמצעות מכונות מיוחדות, ולאחר מכן מריחה של חומרי הגנה והברקה על הרצפה - לשימור התוצאה. החומרים הייחודיים שומרים על הרצפה או המשטח מפני התיישנות ושחיקה לאורך זמן. לאחר ביצוע פוליש רצוי להשתמש בחומרי ניקוי מיוחדים, לשימור התוצאה ולשמירה על הרצפה.
 
לפרטים נוספים חייגו בחינם 1-800-220-776
 
 

פוליש ווקס

 
פוליש ווקס היא שיטה בה מקרצפים את הרצפה על ידי מכונה וסקוץ'. לאחר ייבוש הרצפה מורחים ווקס המעניק לרצפה מראה נוצץ ומבריק עם השתקפות מיוחדת. על מנת לשמר את המראה המבריק של הרצפה, מומלץ לבצע את התהליך פעם בשנה לפחות - לשמירה על המרצפות ולקבלת מרב התוצאות.
 

פוליש קריסטלי

 
שיטה זו, הידועה גם בשם הברקה קריסטלית או הברקת קריסטל, מעניקה לרצפה מראה רטוב ורב-רושם. המראה הרטוב מיושם באמצעות מריחת חומר מיוחד, החודר למרצפות ושומר עליהן מפני שריטות ונזקים אחרים. חדירת החומר לרצפה נעשה באמצעות חימום המשטח בעזרת מכונת פוליש וצמר פלדה, והתהליך מבוצע בחמש שכבות המיושמות על הרצפה בחמישה שלבים: בארבעת השלבים הראשונים נמרח חומר ההברקה, ובשלב החמישי מיושם חומר הגנה ושימור.
 

פוליש אקרילי

 
למרצפות יש נטייה להישחק עם חלוף השנים, ופוליש אקרילי הוא בדיוק ההליך הדרוש להאטת תהליך השחיקה. ראשית יש לנקות את המשטח או הרצפה באמצעות המכונה, ורק לאחר מכן מורחים שכבת פוליש אקרילי. השכבה עמידה בפני חומרים רבים, אינה מחליקה ומונעת הצטברות לכלוך וסימני עקבות. לאחר ייבוש החומר האקרילי אין צורך להבריק את המשטח.
 

המקצוענים בהברקה

 
יש לזכור שלא כדאי לבצע פוליש על גבי רצפת קרמיקה או גרניט פורצלן. מרצפות אלו עשויות מחומר חסין שאינו סופג שום חומר; חומרי ווקס והברקה שיימרחו על גבי מרצפות קרמיקה וגרניט פורצלן, לא ידבקו למרצפות כמו שצריך ובסופו של דבר יתקלפו ויגרמו למראה לא אסתטי. חשוב מאוד להזמין פוליש אצל חברת ניקיון מקצועית, המשתמשת במכונות ליטוש, בעלת מברשות מיוחדות המסוגלת לקרצף ולהבריק את הרצפה מבלי לגרום לה נזקים ושריטות.

מכונת פוליש כוללת מברשת המסתובבת במהירות גבוהה, וכך מבריקה את הרצפה. המכונה מבריקה ומקרצפת משטחים ומרצפות, ומבצעת בהן "ניקוי רטוב". בשילוב חומרי ההברקה וההגנה, הרצפה מקבלת ברק והשתקפות אור מרהיבה - ובזה טמון יתרונן של המכונותעל פני ניקיון והברקה ללא מכונות.
 

המבריק בפוליש

 
חברת המבריק בעלת מוניטין רב שנים בביצוע פוליש מכל הסוגים. החברה שמה דגש על עבודה איכותית ומבריקה! הודות לניסיון הרב של החברה וצוות העובדים המקצועי והמנוסה והמכשור החדיש לקוחות החברה נהנים מרצפה מבריקה ומטופחת, הצטרפו גם אתם לחוג לקוחותינו המרוצים.
 
פוליש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ