ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

עובדי ניקיון

 
העידן הנוכחי הוא עידן של "עשה זאת בעצמך", המעודד אותנו לבצע מטלות רבות בבית בכוחות עצמנו, כדי לחסוך את עלות הקריאה לאיש מקצוע. בדיוק בשל סיבה זו רשתות השיווק מלאות במוצרים, בתכשירים ובאביזרים לניקוי הבית: ניקוי שטיחים, הברקת רצפות, ניקוי פרקטים, ניקוי חלונות, ניקוי כלים סניטריים, הסרת שומנים ועוד. את עבודות הניקוי השוטפות בבית אנו אמנם יכולים לבצע בכוחות עצמנו, וגם להגיע לתוצאות טובות למדי, אולם כשמדובר בשירותי ניקיון מורכבים יותר, כדאי להזמין עובדי ניקיון או להיעזר בשירותי של חברה לניקוי בתים.
 

עובדי ניקיון – תום עידן עקרות הבית

 
בעבר, אף אחד לא חלם להזמין עובדי ניקיון שינקו עבורו את הבית. ניקיון בתים היה באחריות עקרות הבית, הן בשוטף והן באירועים חריגים (לאחר שיפוץ, לפני אכלוס דירה חדשה, לאחר שריפה, שיטפון, הצפה או לקראת החגים). 

אלא שכיום הזמנים השתנו. עם יציאתן של נשים לעבודה, מלאכת ניקוי הבית כבר מזמן אינה שמורה רק להן. ובעידן שבו שני בני הזוג מנהלים קריירות תובעניות, לא נשאר להם זמן רב כדי לדאוג לניקוי הבית השוטף, ובוודאי שלא לבצע מטלות ניקוי מורכבות יותר. בדיוק לשם כך נועדו עובדי ניקיון.
 

עובדי ניקיון – לתת למקצוענים לעשות את עבודתם

 
ניקוי הבית דורש לא רק זמן, אלא גם כוח פיזי, מכשירים וחומרי ניקוי ייעודיים, ידע בהתאמת שיטת הניקוי לסוג המשטח / הלכלוך ועוד. וכשכל אלו חסרים לנו, אנו נעדיף לפנות לעובדים מקצועיים מטעם חברת ניקיון שיבצעו עבורנו את העבודה, יחסכו לנו זמן, מאמץ וכסף, וגם יגיעו לתוצאות טובות יותר: 
 
ניקוי בתים לפני אכלוס: כל מי שעובר לדירה יד שנייה ואפילו לדירה שזה עתה נבנתה, היה רוצה להיכנס לדירה נקייה ומבריקה. עובדי ניקיון יוכלו לנקות עבורנו את הבית החדש מן המסד ועד לטפחות, בטרם נעבור לגור בו בעצמנו: ינקו את כל פסולת הבניין והלכלוך הגולמי שנשאר בדירה, יבריקו את הרצפות, ינקו את התריסים, הכלים הסניטריים, הארונות ועוד.

ניקוי דירות לאחר שיפוץ: גם דירה שעברה שיפוץ מלא או חלקי היא דירה שזקוקה לניקוי יסודי. רק עובדי ניקיון של חברה מקצועית יוכלו לחסוך לנו את הזמן הרב והטרחה הגדולה הכרוכים בניקיון הבית בעצמנו מכל האבק ושאריות פסולת הבניין שנותרו בדירתנו לאחר השיפוץ.

ניקוי יסודי לקראת החגים: אם בעבר ניקוי יסודי של הבית סימל את בוא החגים, הרי שכיום רבים מעדיפים להשאיר מלאכה זו לעובדי ניקיון מקצועיים. גם אם אנו מנקים את ביתנו בעצמנו לאורך כל השנה, הרי שלקראת החגים אנו מעוניינים לנקות באופן יסודי גם חלקים שאיננו מגיעים אליהם במשך השנה: שטיחים, ריפודים, וילונות עוד. כל אלו זקוקים לניקוי מקצועי, באמצעות חומרים ייעודיים וציוד מיוחד שיש רק לעובדי ניקיון. עם שירותי ניקוי בתים לקראת החגים נוכל כולנו להתחדש לקראת החג בבית נקי, מבריק וריחני.

ניקוי לאחר שריפות, שיטפונות והצפות – לא כל אסון משמעותו אובדן מוחלט של הבית שלנו. במקרים רבים הנזקים הם דווקא כן הפיכים, ובאמצעות ניקוי ייעודי ומקצועי ניתן יהיה להחזיר את הבית לקדמותו. במקרים שכאלו חשוב להיעזר בעובדי ניקיון המתמחים בניקוי בתים לאחר שריפות, שיטפונות והצפות ולהיפטר מכל הכתמים הקשים והריחות הרעים שאנו לא יכולים להסיר בעצמנו.
 
 
עובדי ניקיון
 
אם גם אתם זקוקים לעובדי ניקיון מקצועיים שינקו את ביתכם – צרו קשר עוד היום עם חברת המבריק ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ