ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון דירות

 
ניקוי דירות הוא פעולה שרובנו, בוודאי, לא מאוד אוהבים לבצע. אז הרבה פעמים כולנו מתגייסים למאמץ ומנקים את הדירה, כי אי אפשר לחיות לאורך זמן בדירה שהלכלוך והבלגאן בה חוגגים, אולם יש פעמים שהתגייסות זו לא מספיקה. אנחנו מתכוונים למקרים כמו לפני מעבר לדירה אחרת או אחרי שיפוץ, שאז מדובר בפעולת ניקוי שצריכה להתבצע ביסודיות ותוך תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. במקרים כאלה מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברת ניקיון, אשר תבצע עבורכם ניקיון שכולל את כל מה שצריך כדי שתוכלו להיכנס לדירה ברגל ימין.
 

ניקיון דירות – מה הוא כולל?

 
שירותי ניקיון דירות של חברת ניקיון כוללים, בדרך כלל, את השירותים הבאים: ניקוי חלונות, ניקוי מטבחים, ניקוי פנלים, ניקוי ארונות מטבח, ניקוי כיורים ואסלות, ניקוי אמבטיות וכמובן – ניקוי רצפות ביסודיות. במקרים בהם הריצוף מתאים לכך, ניתן לבצע גם עבודות פוליש, שלאחריהן תוכלו ליהנות מרצפה נקייה שהברק שלה ינצנץ למרחוק, ו/או עבודת הדברה שתרחיק את המזיקים מהדירה. בנוסף לכל אלה, ניתן לבקש מצוותי הניקיון של החברה לבצע עבודות ניקוי מיוחדות כגון ניקוי מקרר, ניקוי מחסן ועוד – הכול בהתאם לצורך. כמובן, ששירותי הניקיון כוללים גם איסוף אשפה והחלפת שקיות בפחים, וביצוע סדר בכל חלקי הבית על מנת שכשתיכנסו לדירה יקבל אתכם לא רק ניחוח נעים של חומרי ניקוי, אלא גם סדר מופתי שייתן לכם אור בעיניים.
 

ניקיון דירות – בכל סדר גודל

 
חשוב לציין, כי חברת ניקיון מבצעת עבודות ניקיון דירות בכל סדר גודל, כולל גם ניקיון בתים פרטיים ווילות. בזכות הניסיון הרב שיש לחברה בתחום, עובדיה יקפידו תמיד לבצע כל עבודה באמצעות החומרים המתאימים, על מנת שלא לגרום נזק לריהוט, לאריחים או לריצוף. על פי בקשה יבצעו עובדי הניקיון עם עבודות ניקוי שטיחים וריפודים, וכך אתם תוכלו להיכנס לבית נקי לגמר מאבק, בו תוכלו לנשום אוויר נקי בריח נעים.
 
ניקיון דירות
 

ניקיון דירות – המבריק

 
חברת המבריק מספקת שירותי ניקיון דירות מקצועיים, הכוללים את כל עבודות הניקיון בהתאם לצורך. החברה מתחייבת לביצוע עבודה יסודית, ולהשתמש אך ורק בחומרים מתאימים לשמירה מרבית על רכושכם. צוות העובדים המקצועי והמסור ישתדל למלא כל בקשה שיש לכם בנושא ניקוי דירות, ויבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר. אז אם אתם מחפשים חברת ניקיון שתבצע עבורכם עבודה מבריקה – הגעתם בדיוק למקום הנכון.
 
לקבלת מידע נוסף אודות שירותי ניקיון דירות או ניקיון בתים של המבריק – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ