ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון בתים

 
  לפרטים נוספים חייגו בחינם 1-800-220-776
 

ניקיון בתים מוסיף סדר בחיים

 
"מה זה הבלאגן הזה?", "אי אפשר למצוא שום דבר" "למה הרצפה דביקה והכיור שוב התמלא". בוודאי שמעתם את המשפטים הללו מאות פעמים ואף יותר. אולי בעצם אתם נמנים עם אלו האומרים אותם, אפילו אם אתם לא ממש משוגעים על ניקיון. מה שבטוח - זה אומר שלמישהו אכפת כאן. למישהו ממש אכפת מהניקיון בבית, עד כדי שהוא מוכן להזמין חברת ניקיון מקצועית שתעשה פה סדר.

בפני תושבי הבית המעוניינים שמעונם יריח מניקיון תמידי, עומדות שלוש אפשרויות עיקריות הקשורות לניקיון בתים. זה לא שהרעיונות ממש מבריקים, ובעצם כולם אותם מכירים: לנקות עצמאית בזמנכם הפנוי, להעסיק עוזרת בית, מנקה או לשכור שירותי חברת פוליש וניקיון המתמחה בניקיון דירות. הבחירה שלכם, והיא טמונה כמעט כמו תמיד בנוחיות, בזמן ובכסף. קחו את הזמן ותבדקו את האופציות שלכם לעומק. רבים מעדיפים להעסיק מישהו חיצוני העוסק בניקיון בתים. מישהו בעל ניסיון ורצוי עשיר (הניסיון לא האדם/החברה). זה שווה את המחיר, אז תחסכו לכם כאבי פרקים, כאבי גב וכאבי ראש מיותרים.
 

מה לצפות משירות ניקיון לבית?

 
החלטתם לשכור את שירותיהם של אדם פרטי או חברת ניקיון העוסקת בניקיון בתים? חשוב שתערכו תיאום ציפיות אישי מקדים בנושא. כמו למשל כדאי לדעת: למה אתם מצפים מעובד זה? מהו טווח המחיר שאתם מוכנים לשלם לו? מהן שעות העבודה המתאימות לכם? מה העבודה דורשת מכם וממנו? משום מה, אף בעידן של היום העוסקות בשכירת חברת/העובד בניקיון בתים הן לרוב נשים. כנראה שעדיין הן המרגישות האחראיות העיקריות ל"ניקוי הבית". אחרים יאמרו שהסיבה נעוצה בכך שייתכן והן אכפתיות יותר מצורת הבית ומראהו האסתטי. חלוקת התפקידים זה כבר עניין אחר המיושם אחרת (ומשום מה, הגברים תמיד אחראים על פינוי הזבל).
 

בניקיון בתים הכי חשוב - המלצות

 
אמרנו כבר המלצות? בוודאי לא כל אחד מן השורה מורשה להיכנס אליכם הביתה כאוות נפשו ועוד לעקוף את ועדת הקבלה הביתית. כמו בכל בית ממוצע, הגיוני שאף אתם מקפידים על סדר מסוים בעניין. את המינון המתאים נשאיר לכם. בישראל לא צריך רישיון על מנת לעסוק בניקיון בתים, כך שכמעט כל אחד יכול לעסוק בכך. לכן, הגיוני וחיוני עוד יותר שלפני שאתם מעסיקים עובד/חברה בניקוי הבית שלכם תבקשו המלצות. ממי? ממי שאתם מכירים. מחברים, משכנים, מהמעסיק הקודם שלהם ומהשכן שלו. הרי לא תרצו שהמנקה החדש שלכם ינקה לכם דברים אחרים מהדירה.
 

מה כולל ניקיון בתים?

 
 
ניקיון בתים
 
 
 
שירותי ניקיון מכל צורה שהיא יכולים לכלול ניקיון בבית הפרטי, במשרד האישי או העסק הכללי, במוסדות ובמפעלים ומבנים אחרים. לאחר הבדיקה והתחקור, תוכלו לסמוך עליהם שינקו ויבריקו עבורכם בצורה יסודית ואחראית כל שתבקשו: ניקיון בתים לאחר בנייה, שיפוץ וצבע; ניקוי תריסים, חלונות, חדרי אמבטיות וכל חדר אחר. את ההוראות נשאיר לכם.

המעניין הוא שמחקרים בריאותיים לא מעטים מראים שדווקא ילדים אשר גדלו בבית סטרילי (בקנה מידה ביתי), נקי ומצוחצח, עד שאפשר היה לאכול מהרצפה, ולא באו ממש במגע עם לכלוך - נוטים לפתח רגישות פוטנציאלית לחלות באלרגיות שונות כמו למשל: בקדחת השחת (בעיקרה אלרגיה לפריחה באביב). לעומתם, ילדים שצמחו בבתים אשר לא הקפידו ממש על ניקיון מכל צורה כלשהי, כלומר באו במגע עם לכלוך, אכלו מהרצפה והרגישו טוב עם זה, נחשפו כך לגורמי אלרגיות נוטים לחלות פחות באלרגיות שונות. עתה, לאחר שבוודאי ניתחתם את סביבת הגדילה שלכם, תאמרו: עד כמה חולי ניקיון אתם?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ