ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

ניקיון בית

 
אורח החיים המודרני לא מותיר לכולנו זמן או כוח לדאוג לניקיון הבית בכוחות עצמנו. לעיתים, מגבלה פיזית או מצב בריאותי זמני הם שמונעים מאיתנו להקפיד על ניקיון הבית. בפעמים אחרות, אנו נאלצים להתמודד עם מצבים חריגים שלא מאפשרים לנו לנקות את הבית באמצעות הציוד והחומרים שברשותנו. עבור כל המקרים הללו טוב שניתן להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון.
 

ניקיון בתים – למי שאינם יכולים

 
הימים שבהם נשים נשארו בבית והיו אחראיות על אחזקתו המלאה כבר חלפו מזמן מן העולם. בעידן שבו שני בני הזוג נדרשים לצאת לעבוד ולטפח קריירה, לא תמיד נשאר זמן וכוח לדאוג למטלות ניקיון שוטפות. למרבה המזל, לאנשים שכאלו יש כיום פתרון: שירותי ניקיון מקצועיים. כיום ישנן חברות רבות המעניקות שירותי ניקיון שוטפים לבתים, במסגרתם הן מבצעות את כל המטלות הנדרשות, במהירות, במקצועיות וביעילות. שירותי ניקיון אלו אידיאליים גם עבור מי שאינו יכול לדאוג לניקיון ביתו מסיבות בריאותיות או בשל מגבלות פיזיות.
 

שירותי ניקיון מיוחדים - להשאיר את העבודה למקצוענים

 
גם אם אנו מסוגלים לדאוג לניקיונו השוטף של ביתנו בעצמנו, הרי שלעיתים אנו נאלצים להתמודד עם מצבים חריגים או אירועים יוצאי דופן, שבהם הניקיון הביתי פשוט לא מספיק. גם ובעיקר עבור מקרים שכאלו, כדאי ואף רצוי להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון:

• ניקיון דירות ובתים לפני אכלוס – לפני הכניסה לבית החדש, שזה עתה נבנה, חברת ניקיון תנקה אותו עבורכם מן המסד ועד לטפחות, תיפטר מכל פסולת הבניין, תבצע פוליש ותאפשר לכם להיכנס לבית נקי ומצוחצח.

• ניקיון בתים לאחר שיפוץ – גם לאחר ששיפצתם חדר או את הבית כולו, חברת הניקיון תבריק אותו עבורכם, ותאפשר לכם ליהנות מבית נקי, ממש כמו חדש.

• ניקיון יסודי לפני החגים – החגים הם תקופת התחדשות, ולקראתה רבים מעוניינים לרענן ולחדש גם את מראה הבית שלהם. מטלות הניקיון הן רבות ומורכבות, וחברת הניקיון תוכל לבצע אותן עבורכם במהירות ובקלות: לנקות תריסים וחלונות, למרק חדרי אמבטיה ושירותים, לבצע פוליש, לנקות שטיחים ועוד.

• ניקיון בתים לאחר שריפה – לא כל שריפה גורמת להרס מוחלט של הבית. כשנזקי השריפה הם קטנים יחסית, ניתן להחזיר את הבית לקדמותו רק באמצעות ניקיון מיוחד, שכן חומרי ושיטות הניקוי הסטנדרטיים פשוט לא יועילו. רק חברת ניקיון בעלת הציוד, הכלים והידע המתאימים תוכל לסייע לכם להעלים את עקבות השריפה מהבית, לרבות את הריח החריף שנדבק לכל הקירות.

• ניקיון בתים לאחר שיטפון או הצפה – גם בתים שניזוקו כתוצאה משיטפון או הצפה זקוקים לשירותי ניקיון מיוחדים, שיסייעו לשקם את הבית ותכולתו. רק חברת ניקיון המתמחה במתן שירותי ניקיון מיוחדים תוכל להעלים את כתמי הרטיבות, וגם את ריח הטחב הבלתי נסבל.
 
ניקיון בית
 
עם חברת המבריק תוכלו ליהנות גם אתם משירותי ניקיון בתים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בין אם מדובר בניקיון שוטף ובין אם בשירותי ניקיון מיוחדים, חברת המבריק היא הכתובת היחידה. לפרטים נוספים ולהזמנת שירות – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ