ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי מרצפות

 
כאשר עומדים בפני בחירת חברת ניקיון, יש לקחת בחשבון שכל חברות הניקיון מתיימרות לספק שירותי ניקיון, אולם לא כל החברות יספקו שירותי ניקיון באותה רמה. על מנת לבחור בחברה אשר תספק לכם שירותי ניקיון ברמה גבוהה, ולא משנה אם מדובר בשירותי ניקיון לבית, למשרד, למפעל או לעסק, חשוב לבחור בחברה המקפידה לבצע ניקיון יסודי המתאים בצורה מדויקת לאתר אותו היא מנקה. ניקח לדוגמה את התחום של ניקוי מרצפות. חברת ניקיון אשר לא תעשה עבודה יסודית קודם לעבודת הניקיון, ואשר לא תתאים את שיטת הניקוי בצורה מדויקת לריצוף הקיים במקום, תוכל לעשות הרבה יותר נזק מאשר תועלת, ולהשאיר את הלקוח עם רצפה שלא רק שאינה מבריקה, אלא שיש עליה כתמים מסוגים שונים ואשר תגרום ללקוח מפח נפש רציני.
 

עבודת הכנה לפני עבודת ניקיון

 
חברת ניקיון טובה תשלח נציג מטעמה אל האתר שעליה לנקות, או תדאג לבצע בירור יסודי ומקצועי מול הלקוח, על מנת להבין בדיוק איזה סוג של ריצוף קיים בחלל שעליה לנקות. רק לאחר ביצוע בירור שכזה תוכל החברה לדעת באילו חומרים ובאמצעות אילו מכשירים מותר לנקות רצפה מסוג כזה. זאת משום שישנן מרצפות מחומרים שונים אשר אינן מגיבות טוב לחומרים מסוימים, כמו גם מרצפות מסוימות אשר אסור בתכלית האיסור לנקות אותן באמצעות מכונת שטיפה או לבצע עליהן פוליש באמצעות מכונת פוליש ובכלל. פעולות שכאלה עלולות, כאמור, ליצור כתמים על המרצפות ולתת ללקוח תחושה שלא רק שלא ביצעו עבודת ניקיון בביתו, אלא לכלכו אותו עוד יותר, והפעם – לצמיתות. 
 

ניקוי מרצפות – סוגים והתוויות

 
סוגי רצפות שונים זקוקים לניקוי מסוג שונה. ישנן רצפות אשר אסור להשתמש בחומרים מסוימים לצורך ניקוין, וישנן רצפות שבדיוק אותם חומרים יעשו להן רק טוב.

מרצפות טרצו / שיש – מרצפות אשר מומלץ לנקותן באמצעות מכונת שטיפה לרצפה הכוללת פד יהלום להברקה מושלמת. ניתן לבצע על רצפה מסוג זה גם הברקה קריסטלית או מריחה של וקס, לצורך המראה המבריק המושלם.

מרצפות גרניט-פורצלן / קרמיקה – מרצפות אשר יש לנקותן באמצעות מכונת שטיפה לרצפה המכילה חומר ניקוי מיוחד(Power Clea) וכוללת פד מיקרופייבר ולא פד יהלום על רצפות מסוג זה אסור לבצע פוליש או הברקה.

ריצוף בטון מוחלק (במפעלים, מחסנים, חניונים וכד') – ריצוף שיש לנקותו באמצעות מכונה מיוחדת לשטיפה ולייבוש רצפה, בעלת מברשות מיוחדות המוחלפות על פי הצורך. גם כאן יש לעשות שימוש בחומר ניקוי מסוג Power Clean. הברקה מתבצעת על משטחי ריצוף מסוג זה באמצעות מריחת שלוש שכבות של וקס אקרילי. 
 
ניקוי מרצפות
 

המבריק – ניקיון מ-א' ועד ת'

 
חברת המבריק מספקת שירותי ניקיון מקצועיים, תוך התאמה מושלמת של שיטת הניקוי לסוג המרצפות. החברה עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר לצורך ניקוי מרצפות ובכלל, ומתחייבת לביצוע עבודת ניקיון יסודית לשביעות רצון לקוחותיה.
 
לקבלת מידע נוסף על שירותי הניקיון של החברה פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ