ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

מנקה לבית

 
בעולם של היום, שבו כולם נמצאים כל הזמן במרדף אחר הזמן הפנוי, אין ספק כי הצורך לשכור את שירותיו של מנקה לבית הולך וגובר. זאת משום שבעולם של היום באמת שאין זמן, ואת הזמן המועט שכן מצליחים למצוא בוודאי שמעדיפים שלא לבזבז על ניקיון. במקרה שכזה עומדות בפניכם שתי אפשרויות: לשכור את שירותיו של מנקה לבית העובד במסגרת פרטית או לשכור את שירותיו של מנקה העובד במסגרת חברת ניקיון. הנה לפניכם רשימת יתרונות וחסרונות שתסייע לכם להחליט איזה שירות מתאים לכם יותר.
 

מנקה לבית העובד באולפן פרטי

 
יתרונות
איש הקשר הוא המנקה – אין מחויבות לחברת ניקיון מסוימת וההתקשרות נעשית מול המנקה עצמו. בצורה כזאת הקשר הוא הרבה יותר אישי ונעים.
מנקה קבוע – בכל פעם מגיע אליכם אותו מנקה לביצוע ניקיון בתים אשר כבר יודע בדיוק אילו עבודות ומטלול עליו לבצע. אין צורך להסביר כל פעם לעובד חדש מה אתם מבקשים שיעשה.
 
לפרטים נוספים חייגו בחינם 1-800-220-776
 
חסרונות
מחלות וחופשים – במידה שאותו מנקה ששכרתם חולה או שהוא נוסע לחופשה, אין בדרך כלל מי שיחליף אותו ועבודות הניקיון מוטלות עליכם.
תשלומים – כאשר מעסיקים מנקה העובד באופן פרטי ומעוניינים להעסיק אותו בהתאם לחוק, יש לשלם עבורו ביטוח לאומי ופנסיה, וכמובן גם לבטח אותו בפני תאונות עבודה. מדובר בסכומי כסף לא מעטים המתווספים על התשלום הקבוע שאתם משלמים עבור עבודות הניקיון.
חוסר נעימות – מכיוון שהקשר שלכם עם המנקה הופך להיות אישי, ישנם מצבים בהם לא נעים לכם לבקש ממנו לבצע עבודות מורכבות יותר כגון ניקוי אזורים מלוכלכים במיוחד או אזורים קשים להגעה. מצבים כאלה גורמים הרבה פעמים לכך שאתם לא מבקשים ונאלצים לבצע את העבודה בעצמכם. במקרים כאלה הדרך למצב שבו המנקה מרגיש שהוא יכול להתחיל "לחפף" ולא לבצע את העבודות כמו שצריך היא די קצרה.
 

מנקה לבית העובד דרך חברה

 
יתרונות
ניקיון שוטף – שכירת שירותיו של מנקה לבית העובד דרך חברת ניקיון מאפשרת לכם ליהנות משירותי ניקיון רציפים. זאת משום שגם אם המנקה הקבוע שלכם חולה או יוצא לחופש, החברה שולחת אליכם אדם אחר שיבצע את העבודה עד לחזרתו של המנקה שלכם.
איש הקשר הוא בעל החברה – כל מה שאתם רוצים לבקש אתם מבקשים מבעל החברה שמעביר למנקה את המסר. לכן, גם אם אתם מעוניינים בביצוע עבודות מורכבות יותר לא צריך להיות לכם לא נעים. העבירו את המסר לבעת החברה והוא ידאג לכך שהעבודה תתבצע. כמובן שאם אתם מרגישים נוח לבקש זאת ישירות מהמנקה זה בסדר גמור, אולם במידה שלא – יש לכם אלטרנטיבה אחרת.
אין תשלומים נוספים – כשאתם שוכרים מנקה העובד דרך חברה המספקת שירותי ניקיון אתם לא צריכים לשלם עבורו ביטוח, ביטוח לאומי או פנסיה. האחריות על תשלומים אלה מוטלת על בעל החברה, והם מגולמים בתשלום החודשי / השנתי שאתם מעבירים לחברה.

חסרונות
· החיסרון היחיד שקיים לשכירת שירותיו של מנקה המועסק על ידי חברת ניקיון הוא העובדה שמדובר בדרך כלל בהסכם ארוך טווח שלא תמיד תוכלו לבטל אלא אם תשלמו קנס. למרות זאת, חיסרון זה יכול להתבטל אם תגיעו להסכם עם בעל החברה שאתם שוכרים את שירותיו של המנקה לתקופת ניסיון, שבסיומה תחליטו אם אתם מעוניינים לחתום על חוזה ארוך טווח או לא.
 
 
מנקה לבית
 

מנקה לבית – המבריק לשירותכם

 
חברת המבריק מספקת שירותי ניקיון מקצועיים הניתנים על ידי צוות מנקים שעבר הכשרות והדרכות מדוקדקות לביצוע עבודות ניקיון מבריקות. עובדי הניקיון של החברה יבצעו עבורכם עבודות ניקיון בצורה יסודית, תוך שימוש בחומרי ניקיון מתאימים ובציוד מתקדם.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי ניקיון לבית – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ