ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

חברת פוליש

 
כל אחד מאיתנו מעוניין לשמור על רצפת הבית או העסק נקייה ומבריקה. אולם גם הרצפות העשויות מהאריחים היוקרתיים והאיכותיים ביותר נוטות להישחק במשך הזמן. המראה הבוהק והמבריק שלהן הולך ודועך כתוצאה מהליכה מרובה, כתמים קשים, גרירת רהיטים וכדומה. לכן, כדי להבטיח מראה מבריק של הרצפה חשוב לבצע פוליש אחת למספר שנים ואם בחרתם לתת את העבודה לאנשי מקצוע – דאגו שרק חברה מקצועית תעשה זאת.
 
לפרטים נוספים חייגו בחינם 1-800-220-776
 

פוליש - הרבה יותר מניקיון רצפות

 
בניקיון רצפות רגיל, מנקים את אריחי הרצפה מהלכלוך השטחי שהצטבר עליה: אבק, בוץ, חול, שאריות מזון ולכלוכים אחרים. אולם גם הקפדה על ניקיון שוטף ויומיומי של הרצפות אינה יכולה למנוע את הבלאי הטבעי של האריחים. כדי להבטיח שלרצפה שלכם יהיה מראה חדש ומבריק באמת נחוץ לבצע פוליש.
ההליך כולל פעולות הברקה וקרצוף לרצפות, שמטרתן להסיר את הלכלוך שנמצא בשכבות העמוקות של אריחי הרצפה ולהעניק להם מראה מבריק ובוהק. בניגוד לניקיון רגיל של רצפות, המתבצע באמצעות סחבה או מכונת ניקיון, ההליך מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת וחומרי ניקוי ייעודיים. בניגוד לחומרי ניקיון רגילים שניתן להשתמש בהם על כל סוגי הרצפות, ישנם שלושה סוגים של פוליש המתאימים לסוגי רצפות שונים: קריסטל, אקרילי ווקס. לכן, ביצוע ההליך חייב להיעשות על-ידי חברת פוליש, המתמחה בכך, ולא על-ידי סתם חברת ניקיון.
 

בחירת חברת פוליש נכונה

 
רק חברת פוליש מקצועית תוכל להתאים את סוג הפוליש המתאים לרצפה שלכם. סוגיה זו היא חשובה ואין להקל בה ראש מכיוון ששימוש בפוליש מסוג שאינו מתאים לאריחי הרצפה יכול להתגלות כלא יעיל ואף לגרום לנזק לאריחי הרצפה שלכם. כך למשל: פוליש קריסטל לא מתאים לרצפות גרניט פורצלן, אלא לרצפות העשויות מאריחי אבן או אריחי שיש בלבד. מכיוון שהוא נוטה להישחק בעקבות מגע עם קרני שמש חזקות, מומלץ גם לא לבצע אותו על רצפות חיצוניות (כמו רצפות של מרפסות וחצרות). פוליש אקרילי גם הוא אינו מתאים לרצפות גרניט פורצלן, ומומלץ בעיקר לרצפות PVC. פוליש וקס ניתן לבצע על כל סוגי הרצפות.
רק עובדים מיומנים של חברת פוליש מקצועית יוכלו לבצע עבורכם את התהליך מבלי לגרום לנזק לאריחי הרצפה שלכם. רק עובדים מיומנים ומנוסים יודעים כיצד להשתמש במכונה מבלי להפעיל עליה לחץ רב מדי שעלול לגרום למברשות לשרוט את האריחים. רק עובדים מקצועיים יודעים כיצד לבצע את התהליך תוך קרצוף כל אריח בנפרד ותוך שמירה על שכבת כיסוי אחידה. ורק חברת פוליש מקצועית דואגת לעבוד רק עם מכונות תקינות ועושה שימוש רק בחומרים איכותיים מתוצרת מיטב החברות המובילות בתחום.
 
חברת פוליש
 

חברת פוליש - המבריק

 
אז אם אתם מעוניינים בביצוע פוליש בבית, במשרד, בעסק או בבניין המגורים המשותף - אתם זקוקים לחברת פוליש מקצועית, בעלת ניסיון עשיר ורב שנים ומוניטין מכובד. וכדי להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר – חברת המבריק היא הכתובת היחידה עבורכם. חברת המבריק מתחייבת להעניק לכם את הפוליש האיכותי ביותר המתאים לרצפה שלכם, על-ידי עובדים מיומנים ומקצועיים ובאמצעות ציוד וחומרי ניקוי איכותיים ומובילים. עם חברת המבריק מובטחת לכם רצפה מבריקה באמת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ