ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

חברת ניקיון בתים

 
כולנו היינו רוצים לגור ולעבוד בסביבה נקייה ומסודרת, שלא תסכן את בריאותנו ושתאפשר לנו לבצע את מטלותינו בחופשיות ובנוחות. אלא שבמקום העבודה שלנו אין לנו זמן להתעסק בזוטות כמו עבודות הניקיון, וכשאנו כבר מגיעים הביתה – לא תמיד יש לנו כוח, יכולת או זמן לנקות אותו בכוחות עצמנו. עם חברת ניקיון מקצועית נוכל להפקיד את מטלות הניקיון בידיים נאמנות, ולהיות בטוחים שנהנה מתוצאות טובות, מהירות ואיכותיות יותר.
 
לפרטים נוספים חייגו בחינם 1-800-220-776
 

ניקיון בתים – שירות נחוץ לימים הקשים

 
כל אחד מאיתנו מנקה את הבית באופן שוטף ושגרתי. אלא שמדי פעם אנו מעוניינים לבצע ניקיון יסודי יותר או מורכב יותר, שדורש מאיתנו יותר מאמץ, יותר זמן ולעיתים גם יותר כסף. במקרים שכאלו כדאי שניעזר בשירותיה של חברת ניקיון בתים:

• לקראת החגים – חברה לניקיון בתים תערוך בביתנו ניקיון יסודי ותנקה את כל אותן פינות שאין לנו אף פעם זמן להגיע אליה במהלך השנה.

• לפני אכלוס דירה / לאחר שיפוץ – חברת ניקיון בתים תוודא שכל פסולת הבניין, שאריות הצבע, האבק והלכלוך ייעלמו מהדירה, ואנו ניכנס לבית חדש, מבריח ומצוחצח.

• אחרי שריפה – חברת ניקיון בתים תוכל להסיר את כתמי השריפה הקשים שדבקו בקירות, ברצפה וברהיטים, ואפילו להיפטר מריח העשן.

• אחרי שיטפון / הצפה – חברת ניקיון מקצועית, המצוידת במיטב המכשירים וחומרי הניקוי, תנקה את כל כתמי הרטיבות, תעניק טיפול מיוחד לשטיחים ולריפודים, תיפטר מריח הטחב ותחזיר את ביתנו לקדמותו.

• ובמקרים אחרים – כל מי שאין לו את האפשרות, הזמן או היכולת לנקות את ביתו בכוחות עצמו, גם באופן שוטף, יכול להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית, שתפקוד את ביתו בתדירות קבועה ותבצע את כל מטלות הניקיון השוטפות.
 

ניקיון משרדים – יש מי שעושה את העבודה

 
ההבדל המהותי בין ניקיון בתים לניקיון משרדים טמון בעובדה שמשרדים זקוקים לשירותי ניקיון בתדירות גבוהה יותר ובהיקף גדול יותר. ניקיון יסודי בבתים נדרש בדרך כלל אחת לשנה ו/או במקרים חריגים ונדירים (שיפוץ, קניית דירה חדשה, שריפה, שיטפון וכו'). לעומת זאת, ניקיון של משרדי חברה חייב להתבצע לרוב מדי יום, ולעיתים אף מספר פעמים במהלך יום העבודה.
בדיוק בשל כך כל משרד זקוק לשירותיה של חברת ניקיון מקצועית, שתבצע את כל מטלות הניקיון הנדרשות באופן בלתי נמנע במשרד שבו שוהים עשרות עובדים ואף יותר: ריקון פחי אשפה, ניקוי תאי שירותים, ניקיון מטבחונים, ניקוי אבק מהריהוט המשרדי, שטיפת רצפות, שאיבת שטיחים, ניקוי חלונות ועוד.
 
חברת ניקיון בתים
 

המבריק – ראשון בניקיון

 
המבריק הינה חברת ניקיון בתים, המספקת את כל שירותי הניקיון הנדרשים לבית. כמו כן, החברה מעניקה שירותי ניקיון למשרדים ולחברות ומחויבת לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אם גם אתם זקוקים לשירותי ניקיון בתים או משרדים, הגעתם לכתובת הנכונה – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ