ניקיון
 
 
 
 
 
 
 

חברות פוליש

 
אם אתם נכנסים לבית חדש או למשרד חדש, אתם בוודאי רוצים שכשתיכנסו המקום יהיה מבריק. גם אם ביצעתם שיפוצים בבית או בעסק, אתם צריכים לדאוג לניקיון כדי שיהיה נעים להיכנס אליו. אחת הדרכים המומלצות היא לשכור את שירותיהן של חברות פוליש. חברות פוליש מהימנות ואמינות יבצעו פוליש מקצועי על גבי רצפת המקום, ולכם מובטח ניקיון נוצץ ומושלם – בדיוק כפי שרציתם.
 
לפרטים נוספים חייגו בחינם 1-800-220-776
 

מה הן עושות?

 
חברות אלו המבצעות עבודת הברקה ודואגות שהרצפה תהיה לא סתם נקייה, אלא מבריקה ממש. מדובר בטכניקת ניקוי שמשתמשת בחומרי ניקוי והברקה מיוחדים לניקוי המרצפות, וגורמת להן להיות מבריקות ובוהקות, עד שהאור משתקף בתוכן. חברות פוליש עושות שימוש במכונה מיוחדת בעלת מברשות ניקוי מסתובבות הטבולות בחומרי הניקוי המיוחדים. מברשות אלה, שהינן מברשות ייחודיות המנקות את הרצפה מבלי לשרוט אותה, מנקות את הרצפה ומצפות אותה בשכבת הגנה מפני שריטות ונזקים.
 

איך בוחרים?

 
בחירת חברות פוליש אינה דבר של מה בכך. אחרי הכול, אתם בוודאי רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים חברות פוליש שיבצעו עבודה טובה, שתחזיק מעמד לאורך זמן. לכן, כדאי שהבחירה תסתמך על מספר פרמטרים:

• ותק וניסיון – חברה ותיקה היא חברה שעובדיה מקצועיים ומיומנים, וסביר להניח שהיא תספק לכם שירות מקצועי ואמין. 

• חומרי הניקוי – מומלץ לוודא שהחברה שתבחרו עושה שימוש בחומרי ניקיון איכותיים, שיעשו לרצפה שלכם רק טוב. חברות פוליש אמינות ומהימנות עושות שימוש בחומרי הניקיון המובילים בשוק, ותדאג להשתמש רק בחומרים המתאימים לסוג הרצפה שבביתכם או בעסק.

• מה שבטוח - ביטוח –  חברה המבטחת את לקוחותיה בביטוח צד ג', היא חברה המאמינה בעבודה שלה ויודעת שהיא מספקת את השירות הטוב ביותר. טוב לדעת שאתם מבוטחים, באחריות.

• סוג העבודה – ישנם מספר סוגים של פוליש: וקס, אקרילי וקריסטלי. לכל אחד מהם מטרות קצת שונות. כך למשל, פוליש וקס מטרתו לנקות את הריצוף ולתת לו מראה מבריק; פוליש אקרילי מטרתו להאט את תהליך השחיקה של המרצפות ופוליש קריסטלי מטרתו להעניק לרצפה מראה רטוב ולהגן עליה מפני שריטות ונזקים. כדי לבחור חברה אמינה ומהימנה, יש לבקש פגישת ייעוץ עם נציג מטעמה, אשר יבחן את סוג הריצוף שלכם ויגיד אם ניתן לבצע עליו את ההליךואם כן – יחליט יחד אתכם על הסוג שיבוצע. בהזדמנות זאת כדאי לדעת, שאסור לעשות את ההליך על ריצוף גרניט פורצלן או קרמיקה; החומרים לא נדבקים לאריחי גרניט פורצלן ולאריחי קרמיקה, ואם יבוצע עליהם ההליך החומרים יתקלפו והמראה יהיה מאוד לא אסתטי.

• חוזה – כשאתם בוחרים חברה דאגו לחתום על חוזה המפרט את כל פעולות החברה, בדיוק כפי שסוכם בעל פה. כך לא תהיינה אי הבנות בנוגע לסוג פעולות הניקיון שתבוצענה, ולכם תהיה אסמכתא כתובה המפרטת את השירותים שהזמנתם.
 
חברות פוליש
 

המבריק לרצפה מבריקה

 
חברת המבריק הינה חברת הניקיון הראשונה בארץ, המתמחה במתן שירותי הברקה מקצועיים. ברשות החברה הציוד המתקדם ביותר בתחום, והיא מעסיקה אנשי צוות מנוסים שיתאימו את סוג העבודה לסוג הריצוף שלכם. אם אתם מעוניינים ברצפה מבריקה באחריות – פנו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיחת חינם: 776 - 220 - 800 - 1 | טל': 7313599 - 03, 5714953 - 03 | נייד:  2436163 - 052 | פקס: 7323823 - 03 | דוא"ל: hamavrik22@gmail.com
מענה טלפוני בכל שעות היום | אזורי פעילות: כל הארץ